WSAPonalia 2026

WSAPONALIA 2026

W dniu 23 maja 2026 roku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej oraz Samorząd Studencki WSAP serdecznie zapraszają na WSAPONALIA 2026 – wyjątkowe studenckie święto pełne muzyki, dobrej zabawy i regionalnych atrakcji!

To wydarzenie, które integruje społeczność akademicką z mieszkańcami Ostrołęki oraz promuje bogactwo kultury i tradycji regionu kurpiowskiego.

W programie wydarzenia przewidziano m.in.:

  • uroczysty przemarsz ulicami Ostrołęki po symboliczne klucze do miasta od Prezydenta Miasta,
  • degustację regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich,
  • konkursy i animacje dla uczestników,
  • występy wokalne oraz pokazy sztuk walki,
  • karaoke i dyskotekę z DJ-em,
  • koncert zespołu muzycznego,
  • grill na świeżym powietrzu,
  • stoiska promujące Mazowsze i kulturę kurpiowską,
  • atrakcje dla dzieci, w tym dmuchańce i strzelnicę laserową.

WSAPONALIA 2026 to doskonała okazja do wspólnego świętowania, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Podziel się wpisem