🙂

"Pokoje Gościnne WSAP"

Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wyposażone pokoje, w tym jedno, dwu i trzyosobowe pokoje oraz apartamenty w których poczujecie się Państwo zupełnie wyjątkowo. Styl i wyposażenie naszych pokoi nawiązuje do ogólnego charakteru budynku i stanowi idealne połączenie luksusu, i komfortu. Dbamy zarówno o wygodę, jak i bezpieczeństwo naszych gości, dlatego obiekt łącznie z parkingami jest monitorowany.Ufamy, że odnajdą tu Państwo domową, przyjazną atmosferę połączoną z przysłowiową “polską gościnnością”.

Apartamenty

W apartamentach składających się z przytulnej sypialni, przestronnych salonów oraz z łazienki, przyjmiemy Państwa po królewsku. Nasze pokoje wyposażyliśmy w łazienkę z prysznicem , telefon, . Niektóre  pokoje są klimatyzowane i wyposażone w TV. W lobby  mają Państwo dostęp do bezpłatnego internetu.

Pokoje i apartamenty

Oferujemy 34 miejsca noclegowe w 26 pokojach i apartamentach:

– 5 apartamentów 

– 16 pokoi jednoosobowych

– 2 pokoje dwuosobowe

– 3 pokoje trzyosobowe

ATRAKCYJNE CENY POKOI, MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI

 W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz parking

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00 i trwa do godziny 12.00 dnia następnego.

Adres

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce
ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka

Kontakt

AKADEMIA SMAKU

Na terenie budynku działa Restauracja Akademia Smaku  w której mogą Państwo zamówić serwis kawowy, obiad oraz wszelkiego rodzaju przekąski na zimno i  gorąco.

Wszelkie zapytania dotyczące usług gastronomicznych prosimy kierować bezpośrednio pod   tel.: 513 030 573, 883 545 000,  29 646 13 50,  

e-mail: akademia.smaku1@gmail.com

www.akademiasmaku.net

IMG_4727
IMG_4729