Skład komisji i terminy egzaminów dyplomowych

w roku akademickim 2019/2020

po zmianie 5.06.2020 r.

WYDZIAŁ ADMINISTRACJI

L.p.

PrzedmiotPromotorKomisjaData
 RachunkowośćProf. dr hab. Anna Łapińska

Przewodniczący –

Dr Michał Fajst

Promotor –

Prof. dr hab. Anna Łapińska

Recenzent –

Dr Joanna Dynowska

13.06.2020 r.

godz. 10.00

 Finanse publiczneDr Joanna Dynowska

Przewodniczący –

Dr Michał Fajst

Promotor –

dr Joanna Dynowska

Recenzent –

Prof. dr hab. Anna Łapińska

13.06.2020 r.

godz. 12.00

 Prawo karne i postępowanie karneDr Michał Fajst

Przewodniczący –

Prof. dr hab. Anna Łapińska

Promotor –

Dr Michał Fajst

Recenzent –

Dr Piotr Kładoczny

14.06.2020 r.

godz. 10.00

 Kryminologia i KryminalistykaDr Michał Fajst

Przewodniczący –

Prof. dr hab. Anna Łapińska

Promotor –

Dr Michał Fajst

Recenzent –

Dr Piotr Kładoczny

14.06.2020 r.

godz. 13.00

 Socjologia społeczności lokalnychDr Elżbieta Łojko

Przewodniczący –

Dr Michał Fajst

Promotor –

Dr Elżbieta Łojko

Recenzent –

dr hab. Dariusz Szafrański

20.06.2020 r.

godz. 10.00

 Prawo komunalne i gospodarczeDr hab. Dariusz       Szafrański

Przewodniczący –

Dr Michał Fajst

Promotor –

dr hab. Dariusz Szafrański

Recenzent –

Prof. dr  Jacek Krauss

20.06.2020 r.

godz. 13.00

 Prawo cywilneProf. dr  Jacek Krauss

Przewodniczący –

Dr Michał Fajst

Promotor –

Prof. dr  Jacek Krauss

Recenzent –

dr hab. Dariusz Szafrański

20.06.2020 r.

godz. 16.00

 Prawo pracyProf. dr hab. Krzysztof Rączka

Przewodniczący –

dr hab. Dariusz Szafrański

Promotor –

Prof. dr hab. Krzysztof  Rączka

Recenzent –

Dr Małgorzata Janicz

11.07.2020 r.

godz. 11.00