Nowa publikacja WSAP – Tom X

Z satysfakcją i radością informujemy, że ukazał się kolejny dziesiąty tom publikacji przygotowanej przez naszą Uczelnię pt. ”Problemy prawa polskiego i obcego w ujęciu historycznym, praktycznym i teoretycznym” – część dziesiąta pod redakcją Andrzeja Bieleckiego, Dariusza Szafrańskiego oraz Tomasza Gąsiora.
Cieszy nas fakt, że do udziału w tej publikacji udało nam się pozyskać wybitnych przedstawicieli nauki zarówno z naszej Uczelni jak i osoby współpracujące.

Dumni jesteśmy  szczególnie  z tego, że publikacji tej po raz czwarty w dziale „Z warsztatów studenckich” zaprezentowaliśmy fragmenty wybranych prac licencjackich naszych studentów, a dzisiaj już absolwentów, którzy ukończyli studia w 2019 roku.

Publikacja została wydana przez renomowane wydawnictwo C. H. Beck  i sfinansowane ze środków własnych WSAP. Jest dostępna w bibliotece Uczelni. 

Serdecznie zapraszamy środowisko naukowe związane z naszą Uczelnią do zgłaszania tekstów, które będą umieszczone w jedenastym tomie. W sposób szczególny zachęcamy naszych studentów do przygotowania znakomitych prac licencjackich, których fragmenty będą zamieszczone w tym tomie.

Rektor WSAP w Ostrołęce
/-/ dr Michał Fajst

oraz Redaktorzy tomu

/-/ dr Andrzej Bielecki
/-/ dr hab. Dariusz Szafrański
/-/ dr Tomasz Gąsior

Podziel się wpisem