wsap

30 maja 2026

J.M. Rektor WSAP – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka  uczestniczyła w obchodach 40-lecia Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika

J.M. Rektor WSAP – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka uczestniczyła w obchodach 40-lecia Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika 30 maja 2026 roku odbyły się uroczyste obchody 40-lecia działalności [ ... ]

29 maja 2026

Wspólnie dla pamięci i dziedzictwa regionu – J.M. Rektor – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka na uroczystości ku pamięci Brata Zenona Żebrowskiego.

Wspólnie dla pamięci i dziedzictwa regionu – J.M. Rektor – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka na uroczystości ku pamięci Brata Zenona Żebrowskiego. 29 maja 2026 roku w Czarni odbyła się uroczystość [ ... ]

26 maja 2026

Podziękowania :)

Szanowni Państwo, w imieniu całej społeczności akademickiej pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo podczas tegorocznych WSAPonaliów. Państwa hojność oraz zaangażowanie przyczyniły się do tego, że nasze święto [ ... ]

24 maja 2026

WSAPonalia 2026 przeszły do historii! To było prawdziwe święto młodości, energii i wspólnoty

WSAPonalia 2026 przeszły do historii! To było prawdziwe święto młodości, energii i wspólnoty Za nami wyjątkowe WSAPonalia 2026 – wydarzenie, które po raz kolejny pokazało, że społeczność Wyższej Szkoły Administracji Publicznej [ ... ]

17 maja 2026

WSAPonalia 2026

WSAPONALIA 2026 W dniu 23 maja 2026 roku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej oraz Samorząd Studencki WSAP serdecznie zapraszają na WSAPONALIA 2026 – wyjątkowe studenckie święto pełne muzyki, dobrej [ ... ]

12 maja 2026

JM Rektor WSAP prof. dr Łucja Lisiecka uhonorowana odznaką „Za zasługi dla miasta Ostrołęki”.

JM Rektor WSAP prof. dr Łucja Lisiecka uhonorowana odznaką „Za zasługi dla miasta Ostrołęki”. Z dumą informujemy, że Pani Rektor naszej Uczelni, prof. WSAP dr Łucja Lisiecka, została uhonorowana odznaką honorową [ ... ]

24 kwietnia 2026

Gdy książka staje się sztuką – Spotkanie z Barbara Zakrzewską

24 kwietnia 2026 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbył się wykład pt. „Czy liberaturę można polubić?”, który wygłosiła Barbara Zakrzewska – pisarka, poetka oraz animatorka działań literackich związanych [ ... ]

17 kwietnia 2026

Rektor prof. WSAP  dr. Łucja Lisiecka na inauguracji przełomowego projektu „Ostrołęka – młodzi w centrum”

Rektor naszej Uczelni, prof. WSAP dr Łucja Lisiecka, wzięła udział w uroczystej inauguracji projektu „Ostrołęka – młodzi w centrum”, realizowanego w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, która odbyła się 17 kwietnia [ ... ]

14 kwietnia 2026

WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO

OGŁOSZENIE!!! DRODZY STUDENCI, W DNIU 18 KWIETNIA 2026 R. (SOBOTA) O GODZ. 15.30 NA DUŻEJ AULI NR. 34 ODBĘDĄ SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WSAP W OSTROŁĘCE. ZAPRASZAMY CHĘTNIE WSZYSTKICH STUDENTÓW STUDIÓW [ ... ]

Kategorie