J.M. Rektor WSAP – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka uczestniczyła w obchodach 40-lecia Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika 30 maja 2026 roku odbyły się uroczyste obchody 40-lecia działalności [ ... ]
Wspólnie dla pamięci i dziedzictwa regionu – J.M. Rektor – prof. WSAP dr Łucja Lisiecka na uroczystości ku pamięci Brata Zenona Żebrowskiego. 29 maja 2026 roku w Czarni odbyła się uroczystość [ ... ]
Szanowni Państwo, w imieniu całej społeczności akademickiej pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo podczas tegorocznych WSAPonaliów. Państwa hojność oraz zaangażowanie przyczyniły się do tego, że nasze święto [ ... ]
WSAPonalia 2026 przeszły do historii! To było prawdziwe święto młodości, energii i wspólnoty Za nami wyjątkowe WSAPonalia 2026 – wydarzenie, które po raz kolejny pokazało, że społeczność Wyższej Szkoły Administracji Publicznej [ ... ]
WSAPONALIA 2026 W dniu 23 maja 2026 roku Wyższa Szkoła Administracji Publicznej oraz Samorząd Studencki WSAP serdecznie zapraszają na WSAPONALIA 2026 – wyjątkowe studenckie święto pełne muzyki, dobrej [ ... ]
JM Rektor WSAP prof. dr Łucja Lisiecka uhonorowana odznaką „Za zasługi dla miasta Ostrołęki”. Z dumą informujemy, że Pani Rektor naszej Uczelni, prof. WSAP dr Łucja Lisiecka, została uhonorowana odznaką honorową [ ... ]
24 kwietnia 2026 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbył się wykład pt. „Czy liberaturę można polubić?”, który wygłosiła Barbara Zakrzewska – pisarka, poetka oraz animatorka działań literackich związanych [ ... ]
Rektor naszej Uczelni, prof. WSAP dr Łucja Lisiecka, wzięła udział w uroczystej inauguracji projektu „Ostrołęka – młodzi w centrum”, realizowanego w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, która odbyła się 17 kwietnia [ ... ]
OGŁOSZENIE!!! DRODZY STUDENCI, W DNIU 18 KWIETNIA 2026 R. (SOBOTA) O GODZ. 15.30 NA DUŻEJ AULI NR. 34 ODBĘDĄ SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WSAP W OSTROŁĘCE. ZAPRASZAMY CHĘTNIE WSZYSTKICH STUDENTÓW STUDIÓW [ ... ]